• فارس، شیراز، پارک علم و فناوری فارس
  • info@viraasr.com
چرا باید سایت داشته باشیم | ویراعصر

در دنیای رو به رشد دیجیتال مارکتینگ، بسیاری از صاحبان مشاغل تا حدی با مزیت طراحی سایت و نقش آن در موفقیت کسب و کارها  آشنا هستند. بهتر است بدانید خرید آنلاین جهانی در سال 2020 تقریبا به 4 تریلیون رسیده است و تا سال 2025 به چندین برابر افزایش خواهند یافت.

با این آمارها مشخص است که تعداد افرادی که در فضای آنلاین حضور دارند و محصولات خود را به صورت آنلاین سفارش می‌دهند، دائما افزایش می‌یابد. بنابراین داشتن یک وب سایت برای فعالیت در دنیای دیجیتال و معرفی تجارت و افزایش مستمر مشتریان یک ضرورت است. اگر همچنان در مورد طراحی وب سایت برای کسب و کار خود مطمئن نیستید، و این سوال را دارید که چرا باید سایت داشته باشیم، ادامه مطلب را بخوانید تا با مزایا و اهمیت داشتن یک وب سایت برای کسب و کارتان آشنا شوید.

آیا  همه مشاغل نیاز به طراحی سایت دارند؟

هدف شما به‌عنوان صاحب کسب و کار چیست؟ آیا می‌خواهید تجارت شما جهانی شود؟ آیا فروش و سود بیشتری می‌خواهید؟ به محض خواندن این بخش به این سوال پاسخ خواهید داد. اگر پاسخ شما به سه سوال بالا خیر است، می‌توانید تصمیم بگیرید که در این مرحله مطالعه را متوقف کنید.

از طرف دیگر، پاسخ مثبت شما به این سه سوال حاکی از نیاز کسب و کار شما به یک وب سایت است. کسب و کار شما هر چه که باشد، در دنیای امروز به حضور آنلاین نیز نیاز دارید. چرا که بیش از 97 درصد از کاربران یا مشتریان قبل از خرید، محصول، خدمات یا شرکت موردنظر خود را به صورت آنلاین جستجو می‌کنند.

شما نیز می‌توانید از حضور این افراد بهره ببرید. آن‌ها مشتریان احتمالی شما هستند که تنها یک کلیک با شما فاصله دارد، اگر با مزیت طراحی سایت آشنا باشید و بتوانید گامی جسورانه برای داشتن یک وب‌سایت برای کسب و کار خود بردارید.

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال یکی از مهمترین و پرطرفدارترین زمینه‌های طراحی سایت در حال حاضر است. شرکت ویراعصر می‌تواند با ارائه خدمات حرفه‌ای و تخصصی در این زمینه، به شما کمک کند تا یک سایت صرافی ارز دیجیتال با قابلیت‌های پیشرفته و امنیت بالا راه‌اندازی کنید. برای دریافت و آشنایی با خدمات روی کلمه طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال کلیک کنید.

 

بیشتر بخوانید: مزیت راه اندازی صرافی ارز دیجیتال

آیا  همه مشاغل نیاز به طراحی سایت دارند؟ | ویراعصر
آیا  همه مشاغل نیاز به طراحی سایت دارند؟

چرا باید سایت داشته باشیم؟

مزیت طراحی سایت برای کسب و کار بی پایان است. قبل از بررسی فواید طراحی سایت برای تجارت این سخن تاجر خردمند، بیل گیتس را در نظر داشته باشید: «اگر کسب و کار شما در اینترنت نباشد، از بین خواهد رفت» این گفته به واقعیت امروز تبدیل شده است. در ادامه توضیح خواهیم داد که چرا به وب سایت نیاز دارید؟

۱. اعتماد به برند

بهتر است بدانید که 65 درصد از مردم قبل از اعتماد، اقدام به جستجوی وب سایت یک شرکت خاص می‌کنند. افراد می‌خواهند با کسانی ارتباط برقرار کنند که بتوانند به آن‌ها اعتماد کنند. یکی از مراحل جلب اعتماد مشتریان احتمالی، داشتن یک وب‌سایت برای کسب و کارتان است. داشتن یک وب سایت عالی به شناخت بهتر کالا و خدمات شما توسط مشتریان و در نتیجه اعتبار بیشتر کسب و کار شما کمک می‌کند.

 بنابراین وقتی مشتری احتمالی اعتبار شما را با استفاده از معیار وب سایت ارزیابی می‌کند، کسب و کار شما نباید ضعیف باشد. شما می‌توانید وب‌سایتی مطابق با نیاز، ظرفیت و بودجه شرکت خود داشته باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با سازندگان وب‌سایت حرفه‌ای و دارای نتایج اثبات شده تماس بگیرید.

۲. دسترسی به مخاطبان بیشتر

در این فضای آنلاین، مکان هرگز مانع نیست. داشتن یک مکان خاص که در آن تجارت سنتی خود را اداره می‌کنید، بد نیست. محدود کردن دسترسی به یک مکان خاص وحشتناک است. بنابراین داشتن یک وب‌سایت، بهترین روش شکستن این مانع مکان و به نفع کسب و کار شماست.

مزیت آن در این است که در صورت عدم رضایت از روش‌های سنتی می‌توانید به سراغ کمپین‌های بازاریابی بروید و به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید.

دسترسی به مخاطبان بیشتر | ویراعصر
دسترسی به مخاطبان بیشتر

۳. افزایش وفاداری مشتری

وب سایت شما یکی از ابزارهای اصلی تعامل بین برند شما و مشتریان‌تان است و می‌توانید از آن برای وفاداری مشتریان به برند خود استفاده کنید. چطور؟ شما می‌توانید مشتریان‌تان را با وب‌سایت برند خود درگیر کنید. از آن‌ها نظرخواهی کنید تا بدانید چه چیزی آن‌ها را راضی می‌کند، چه چیزی آن‌ها را دفع می‌کند و چگونه می‌توانید آن‌ها را حفظ کنید. علاوه بر این با این کار می‌توانید مشتریان جدیدی جذب کنید. یادتان باشد یکی از مواردی که باعث وفاداری مشتری می‌شود، استفاده از محتوای ارزشمند و مفید در وب سایت‌تان است.

۴. افزایش سود

طراحی سایت باعث می‌شود، برند، محصولات یا خدمات شما در هر گوشه‌ای از جهان در دسترس باشند. با این کار، مخاطبان بیشتری به محصولات یا خدمات شما دسترسی دارند و مشتریان بیشتری به احتمال زیاد از شما حمایت خواهند کرد.

حمایت بیشتر به معنای پول بیشتر است و پول بیشتر منجر به سود بیشتر می‌شود. علاوه بر این، داشتن یک وب سایت باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های اضافی برای اجاره فضا، پرداخت به کارکنان و سایر هزینه‌ها می‌شود.

۵. رقابت با رقبا

چرا باید سایت داشته باشیم، چون رقبای شما وب سایت دارند. برای اینکه برندتان با آن‌ها رقابت کند، باید شما نیز حضور آنلاین داشته باشید. شما به یک طراح وب سایت حرفه‌ای نیاز دارید که به شما کمک کند تا یک وب‌سایت عالی بسازید و بتواند از استانداردهای رقبای خود پیشی بگیرد. وب‌سایت شما با اضافه‌کردن ویژگی‌هایی خاص، می‌تواند ابزاری مفید برای متمایز کردن برند شما از رقبایتان باشد.

۶. حرفه‌ای بودن برند

داشتن وب سایت یک تصویر حرفه‌ای از برند شما به مخاطبان ارائه می‌دهد. نداشتن وب‌سایت می‌تواند باعث شود مشتریان احتمالی، برندتان را سازماندهی نشده یا غیرحرفه‌ای بدانند. برای دسترسی به این هدف منحصر به فرد، مطمئن شوید که همه چیز از جمله طراحی، تصاویر، فیلم‌ها و نوشته‌ها به صورت حرفه‌ای انجام شده است.

۷. به روز شدن اطلاعات

یک وب سایت می‌تواند فضایی برای ارائه تبلیغات، پیشنهادات، خدمات و فروش‌های ویژه به مشتریان و در نتیجه افزایش بازدید از سایت شما باشد. مزیت این روش در مقایسه با روش‌های سنتی، کاهش هزینه‌ها و جذب مخاطبان بیشتر است. یادتان باشد داشتن یک وب سایت به معنای استفاده و دسترسی طولانی‌مدت به تبلیغات آنلاین است.

بیشتر بخوانید: صفر تا صد طراحی سایت

 

به روز شدن اطلاعات | ویراعصر
به روز شدن اطلاعات

کلام آخر

دنیا یک فضای جهانی است و نداشتن وب سایت در این فضا به ضرر هر کسب و کاری است. وب سایت موثرترین راه برای ارتباط با مشتریان بالقوه، ایجاد سرنخ و افزایش درآمد است. طراحی یک سایت خوب، از افزایش تعامل کاربر تا بهبود وفاداری مشتری، دارای مزایای نامشهود بسیاری است که می‌تواند به اندازه سود مالی تاثیرگذار باشد.

چنانچه به دنبال راه‌اندازی یک وب‌سایت جدید و متمایز از وب سایت‌های دیگر هستید و مایلید با شرکت طراحی سایتی کار کنید که با تمام پیچیدگی‌های طراحی و توسعه وب‌سایت آشنا باشد. تیم متخصص ما در ویراعصر آماده کمک به شما برای رسیدن به اهداف تجاری‌تان است. برای کسب اطلاعات بیشتر همین امروز با ما تماس بگیرید!

چه امتیازی می‌دهید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − دو =