• فارس، شیراز، پارک علم و فناوری فارس
 • info@viraasr.com

طراحی و راه اندازی بلاکچین و کوین اختصاصی

فناوری بلاکچین که از آن به عنوان انقلابی در عصر تکنولوژی یاد می‌شود مورد توجه بسیاری از کسب و کارها قرار گرفته است. چرا که با استفاده از این فناوری، پیشرفت‌های قابل توجهی در امنیت، شفافیت، کارایی و هزینه های کسب و کارها ایجاد شده، و همچنین فرصت های کسب درآمدی بسیاری را برای شرکت ها ایجاد می‌کند که می‌تواند به بهبود فضای رقابتی کسب و کارها کمک کند.
یکی از کاربردهای متعدد فناوری بلاکچین، ساخت کوین و توکن بر بستر شبکه های بلاکچین می‌باشد که به کسب و کارها کمک می‌کند با ایجاد ارز و دارایی دیجیتال، تراکنش های داخلی یا بین المللی خود را در فضایی امن تر و شفاف تر و بدون محدودیت انجام دهند؛ چرا که توکن یا کوین ایجاد شده ارزشی درست مشابه پول را داشته و بر اساس استانداردها و پروتکل های مختلف شبکه های بلاکچین ایجاد می‌شوند.

 • مشاوره تخصصی

  با ما تماس بگیرید تا با توجه به نیازهای شما یک پروژه با کیفیت و امن را برای شما ایجاد کنیم

 • قیمت منصفانه

  با ما تماس بگیرید و قیمت را با توجه به پروژه و بودجه خود تنظیم کنید.

چرا کسب و کارهای مختلف به دنبال داشتن توکن اختصاصی خود می‌باشند؟

به طور کلی کسب وکارها ( خصوصا کسب کارهای فعال در حوزه های مالی و تکنولوژی) به دلایلی مختلفی اقدام به راه اندازی توکن خود می‌کنند که از جمله آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پرداخت‌های داخلی و بین‌المللی

  می‌توان گفت مهترین دلیل، تسهیل فرآیند های پرداختی و کاهش هزینه ها، افزایش امنیت و سرعت تراکنش های مالی باشد.

 • تسهیل در جذب سرمایه

  یکی از روش هایی که کسب و کارها به منظور جذب سرمایه استفاده می‌کنند، فروش توکن های خود می‌باشد که می‌توان در تامین سرمایه پروژه ها کمک کند. کاربران نیز می‌توانند از طریق افزایش ارزش توکن در ادامه سود کسب کنند.

 • پیشبرد برنامه های وفاداری و پاداش

  کسب وکارها می‌توانند از طریق اهدای توکن و ارائه پاداش، برنامه های وفاداری مشتریان را انجام دهند و خدمات خود را گسترش دهند.

 • کاربرد در صنایع خاص

  از توکن اختصاصی در صنایع مختلف چون: صنعت بازی های آنلاین، صنعت هنرهای دیجیتال، NFT، بازاریابی دیجیتال و ... استفاده می‌شود.

ساخت توکن بر بستر چه شبکه هایی بهتر است؟

انتخاب شبکه مناسب ساخت توکن، بستگی مستقیم به نیاز، اهداف و موارد استفاده شما دارد. اما به طور کلی اکثر پروژه های ساخت توکن بر بستر شبکه های زیر انجام می‌گیرند:

 • اتریوم (Ethereum)

  معروف ترین و پرکاربردترین شبکه مورد استفاده که برای ساخت توکن استفاده می‌شود، شبکه اتریوم است. در شبکه اتریوم از زبان Solidity استفاده می شود. تنها نکته مورد توجه در خصوص این شبکه، کارمزد بالای آن می‌باشد.

 • بایننس اسمارت چین(Binance Smart Chain)

  شبکه BSC نیز امکانات مشابه شبکه اتریوم را دارد اما کارمزد پایین تر وسرعت بالاتر آن به نسبت سایر شبکه ها، به این شبکه مقبولیت ویژه ای بخشیده است.

 • ترون(Tron)

  این شبکه از الگوریتم Proof of Stake استفاده میکند. امکانات مشابه شبکه اتریوم را در اختیار شما قرار می‌دهد و البته کارمزد پایین تری دارد.

 • ایاس(EOS)

  این شبکه بیشتر برای ساخت برنامه های غیر متمرکز یا DAPP مورد استفاده قرار می‌گیرد. شبکه EOS بسیار سریع بوده و تراکنش های بر بستر این شبکه معمولا در عرض چند ثانیه انجام می‌شوند.

 • استلار(Stellar)

  این شبکه که معماری نسبتا ساده تری نسبت به شبکه اتریوم دارد بیشتر برای ساخت توکن های مالی و فراهم کردن سرویس های مالی استفاده می‌شود.

راه های کسب درآمد از توکن چگونه است؟

درآمدزایی از توکن از روش های متعددی میسر است که به فاکتورهایی چون: نوع توکن و شبکه آن بستگی دارد. روش های زیر به طور معمول به منظور درآمد زایی مورد توجه شرکت ها و کسب و کارها می‌باشند:

 • معامله در بازار

  معمول ترین روش کسب درآمد از توکن ها معامله آن در بازار می‌باشد که سود کسب شده از اختلاف قیمت در هنگام خرید و فروش آن به دست می آید.

 • پیش فروش توکن یا ICO

  در این روش توکن یا کوین جدید با قیمتی که از قبل تعیین شده است به صورت عمومی عرضه می‌شود و خریداران توکن که به نحوی سرمایه گذاران اولیه آن توکن محسوب می‌شوند با امید افزایش قیمت توکن در آینده اقدام به خریداری توکن خواهند کرد.

 • تولید توکن یا Mining

  در برخی شبکه‌های بلاکچین، مانند Ethereum، افراد می‌توانند توکن‌های جدید را از طریق فرآیند استخراج (Mining) به دست آورند.

 • تامین نقدینگی یا Liquidity Provider

  با لیست کردن توکن در صرافی های DEX و قراردادن آن در یکی از جفت ارزهای معاملاتی می‌توانید سود کسب کنید.

شرکت ویرا عصر اوراسیا با بهره مندی از نیروهای متخصص و با تجربه، آماده همکاری در انواع مختلف پروژه های بر بستر بلاکچین است. شرکت ویراعصر اوراسیا به عنوان شرکتی پیشگام در حوزه بلاکچین، با ارائه خدماتی همچون توسعه اپلیکیشن های بلاکچین، پیاده سازی قراردادهای هوشمند، صرافی فول نود ارز دیجیتال، ساخت و ایجاد کوین و توکن در بستر شبکه های مختلف و.. آماده همکاری با شما می‌باشد. ما در ویرا عصر اوراسیا، با تمرکز بر امنیت، کیفیت، و نوآوری، به دنبال ایجاد راهکارهای ویژه ای هستیم تا به کمک آن به بهبود فضای کسب و کارها و ارائه خدمات بهتر در امور مشتری کمک کنیم.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 02128423562

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

ویرا عصر اوراسیا
ویرا عصر اوراسیا
ویرا عصر اوراسیا
ویرا عصر اوراسیا
ویرا عصر اوراسیا
ویرا عصر اوراسیا
ویرا عصر اوراسیا