• فارس، شیراز، دانشگاه شیراز، بلوار فناوری
  • info@viraasr.com

"شعار 'به روز باش' شرکت ویراعصر اورسیا یک شعار مفهومی و عملی است که ارتباط نزدیکی با دیدگاه سیستمی و تکنولوژی‌های برنامه‌نویسی برقرار می‌کند. در دنیای پویای فناوری اطلاعات، اهمیت حفظ ویژگی به‌روز بودن و پیشرفت با تکنولوژی‌های برتر از اهمیت بالایی برخوردار است.
به‌روز بودن برای ما به معنای استفاده از آخرین ابزارها و تکنیک‌های برنامه‌نویسی، تحولات سیستمی و فناوری‌های نوین است. این نگرش، امکان ارائه خدمات بهتر و رفع نیازهای مشتریان را در دنیای پیچیده امروزی فراهم می‌کند. از این رو، شعار 'به روز باش' برای ما علامتی از تعهد به نوآوری، بهبود مستمر و استفاده از بهترین تکنولوژی‌ها در جهت تحقق اهداف کسب و کار و خدمت به مشتریان است.

درباره ما

درباره شرکت ویرا عصر اوراسیا

در خرداد ماه سال ۱۴۰۰، شرکت ویرا عصر اورسیا به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت ویرا عصر تشکیل شده از یک هیئت رئیسه خلاق با سابقه‌های چندین سال در زمینه‌های فناوری اطلاعات (IT)، مدیریت، و بازاریابی است. در مدت زمان کوتاهی، ویرا عصر اورسیا توانست نظر نهادهای مختلف کشور را به سمت خود جلب نماید. این شرکت عضو فعال پارک علم و فناوری فارس بوده و مورد تایید از سوی نهادهایی چون نظام صنفی رایانه‌ای، انجمن بلاکچین، و وزارت فرهنگ و ارشاد قرار دارد. افتخار ما به دریافت نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال و عضویت در برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است.

  • به روز باشید

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

  • سرمایه گذاری مالی

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

با ما به روز باشید!
تیم متخصص

اعضای تیم با تجربه شرکت ویرا عصر اوراسیا

جواد حقیقت

مدیر عامل
__________

مصطفی یقطین

مدیر داخلی
__________

سینا حسینیان

مدیر بازاریابی
__________

محمد نوروزی

مدیر پشتیبانی
__________

رضا حاصلی

سرپرست فرانت اند
__________

علیرضا رمضانی

طراح UI/UX
__________

team_details_img