• فارس، شیراز، دانشگاه شیراز، بلوار فناوری
  • info@viraasr.com
شبکه هوشمند ارز دیجیتال

اطلاعات پروژه

  • عنوان: سیبنال (Sibnal)
  • توضیحات:شبکه هوشمند ارز دیجیتال
  • دسته بندی: ارزهای دیجیتال

سیبنال؛ پلتفرم تخصصی ارز دیجیتال

سیبنال شبکه هوشمند تحلیل، آموزش و تبادل اطلاعات بازار رمز ارزها است که در آن تحلیل گران و سرمایه گذاران در جهت کسب آگاهی و درآمد، ضمن جلوگیری از هیجانات و ضررهای احتمالی با یکدیگر به صورت شفاف همکاری میکنند.

سیبنال یک پلتفرم هوشمند است که به تحلیل‌گران و سرمایه‌گذاران در بازار رمزارزها امکان می‌دهد به صورت شفاف با یکدیگر همکاری کنند. این شبکه به منظور کسب آگاهی و بهبود فرآیند تصمیم‌گیری در مواجه با چالش‌ها و فرصت‌های بازار رمزارزها طراحی شده است.

1. تحلیل گران و سرمایه‌گذاران:

تحلیل‌گران: این افراد با استفاده از اطلاعات و داده‌های بازار، الگوها و روندهای مختلف را تحلیل می‌کنند و با استفاده از صفحه گفتگو شبکه اجتماعی ارز دیجیتال (توئیت) نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک می گذارند.

همچنین تحلیلگران می توانند پس از احراز هویت، اقدام به اشترک گذاری تحلیل و سیگنال های ارز دیجیتال خود نمایند و کسب درآمد کنند.

سرمایه‌گذاران: سرمایه گذاران بر اساس تحلیل‌های به دست آمده، تصمیمات سرمایه‌گذاری خود را اتخاذ می‌کنند و می توانند در بخش گفتگو با سایر کاربران صحبت کنند و از سیگنال های رایگان ارز دیجیتال سیبنال استفاده نمایند.

2. هدف اصلی:

کسب آگاهی و درآمد: هدف اصلی سیبنال ارتقاء دانش فعالان و علاقه مندان به ارز دیجیتال و بازارهای مالی است و همچنین بهبود تصمیم‌گیری برای کسب سود و درآمد در بازار رمزارزها است.
ایجاد یک فضای امن کمک شایانی به شما خواهد کرد تا از فضای های نا امن دور شوید و از منابع رسمی و معتبر سیگنال و تحلیل دریافت کنید.

3. شفافیت و همکاری:

همکاری شفاف: اطلاعات و تحلیل‌ها به صورت شفاف و باز در اختیار همه کاربران قرار می‌گیرد تا همکاری و تبادل اطلاعات به بهترین شکل انجام شود و شما تاریخچه حساب کاربری افراد را مشاده نمایید.

4. مدیریت هیجانات و ریسک:

جلوگیری از هیجانات: تحلیل دقیق و اطلاعات موثق به اعضا کمک می‌کند تا هیجانات ناشی از تغییرات بازار را به حداقل برسانند.

کاهش ضررها: اعضا می‌توانند با استفاده از اطلاعات به دست آمده، ضررهای احتمالی را به حداقل برسانند.

 

سیبنال

در سیبنال، تحلیل گر پیش از هر اقدامی می بایست صفحه شخصی خود را تکمیل و مدارک مورد نیاز را بارگذاری کند. شبکه هوشمند سیبنال این امکان را فراهم می کند تا سیگنال هایی که از طرف تحلیل گران در دسترس عموم قرار می گیرد را رهگیری نموده و صحت به هدف رسیدن سیگنال را ارزیابی کند و به آن امتیاز دهد. بدین ترتیب، مخاطب می‌تواند درهرلحظه تاریخچه تحلیل و سیگنال های تحلیل‌گر را مشاهده و بررسی و نسبت به انتخاب وی اقدام نماید.

  • هوشمند
  • پلتفرم جامع
  • پوشش گسترده بازار
  • رضایت مشتریان

از اصلی‌ترین و مهم‌ترین مزیت های سیبنال که می‌توان آن را به عنوان یک زیرساخت مستحکم و مهم دانست، داشتن مجوزهای لازم جهت ایجاد اعتبار واطمینان مخاطب است. با داشتن مجوز، مخاطب از تایید هویت و اصالت تحلیل گر اطمینان حاصل کرده و به سرمایه‌گذاری شفاف و به دور از هیجانات کاذب کمک خواهد کرد.

شبکه هوشمند ارز دیجیتال
سیبنال؛ شبکه هوشمند ارز دیجیتال
ویرا عصر اوراسیا
ویرا عصر اوراسیا
ویرا عصر اوراسیا
ویرا عصر اوراسیا
ویرا عصر اوراسیا
ویرا عصر اوراسیا
ویرا عصر اوراسیا