• فارس، شیراز، دانشگاه شیراز، بلوار فناوری
  • info@viraasr.com
کامیدسو؛ مدیریت و توسعه پروژه های نرم افزاری

اطلاعات پروژه

  • عنوان: کامیدسو(kamidso)
  • توضیحات:سامانه ایجاد و توسعه کسب و کارهای آنلاین
  • دسته بندی: کسب و کار

کامیدسو؛ سامانه نوین ایجاد کسب و کار

با پیشرفت روز افزون فناوری اطلاعات افراد بسیاری شروع به توسعه کسب کار خود در این بستر می نمایند و یا بر اساس ایده هایی که دارند می خواهند استارت آپ و کسب و کار آنلاین خود را پیاده سازی نمایند. هزینه و زمان فراوانی را جهت راه اندازی دفترکار، سخت افزار مورد نیاز و استخدام پرسنل پرداخت می کنند، که یا دیر به هدف مطلوب خود می رسند یا این هزینه ها و زمان را از دست می دهند و موجب از دست رفتن استارت آپ می شود. از سوی دیگر برنامه نویس ها به حدی درگیر فرآیند های شرکتی و حقوقی با درآمد پایین می شوند که نسبت به این شغل و آینده خود ناامید می شوند. سامانه کامیدسو با بهره گیری از ابزار هوشمند، پروژه های کارفرمایان را طی یک فرآیند با مناسب ترین قیمت ، ارزش گذاری و نیرو های متخصص از برنامه نویس ها، گرافیست ، طراح بیزینس پلن ، مشاور و مدیر پروژه جهت پیش برد اصولی و حرفه ای و پر سرعت پروژه فراهم میکند. کارفرمایان دیگر نیاز نیست نگران هزینه های خیلی زیاد مانند محل کار ، سخت افزار ، حقوق پرسنل و … جهت ایجاد کسب و کار آنلاین خود باشند. از طرفی برنامه نویسان با آرامش و تمرکز بالا همراه با حقوق و درآمد خیلی بهتر در بستری که به رشد فردی آنها نیز کمک میکند، بر روی پروژه با نظم و هماهنگی که توسط مدیر پروژه با تقسیم وظایف ایجاد می شود کار می کنند و لذت می برند.

کامیدسو چه کار می کند؟

کامیدسو بروزترین سامانه نوین ایجاد و توسعه پروژه های نرم افزاری است که در آن کارفرمایان و مدیران می توانند پروژه های نرم افزاری و استارت آپی خود را به صورت کامل تحت نظارت مدیر پروژه توسط فریلنسرهای با تجربه و حرفه ای به انجام برسانند.

پس از ثبت پروژه توسط کارفرما، از سوی کامیدسو فردی به عنوان مدیر پروژه تعیین می شود. مدیر پروژه تیمی از فریلنسرها را برای انجام پروژه ی شما مشخص میکند. انتخاب این افراد به عوامل متعددی از جمله سطح و امتیاز آنها و دیگر عوامل بستگی دارد. طبیعی است هرچه سطح پروژه بالاتر باشد بایستی از افرادی با تجربه بالاتر و حرفه ای تر استفاده شود. کارفرما دیگر ارتباطی با تیم انجام دهنده پروژه نخواهد داشت و فقط از طریق مدیر پروژه می تواند روند پیشرفت پروژه را پیگیری کند. با این روش، کارفرما به جای ارتباط با چندین نفر، موارد دلخواه خود را فقط به یک فرد، یعنی مدیر پروژه انتقال می دهد و ضمن بهره مندی از تجربه بالای مدیر پروژه و مشورت با وی، به صورت کاملا حرفه ای محصول را دریافت می کند.

ویژگی های کامیدسو برای کارفرما

در طی مراحل توسعه پروژه بنابه صلاحدید مدیر پروژه چنانچه نیاز به افزودن تسک جدید باشد، که منجر به افزایش هزینه کلی پروژه شود. یک مدیر پروژه با تجربه و حرفه ای، پروژه شما را پیش می برد و دیگر نیازی نیست زمان زیادی را برای ارتباط با تک تک فریلنسر ها و انتقال تغییرات مورد نظر خود صرف کنید. تمامی موارد مد نظر خود را از طریق مدیر پروژه به تیم انجام دهنده پروژه منتقل خواهید کرد و در بهترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت پروژه شما پیاده سازی می شود.

  • امنیت سورس
  • ارتقا شغلی
  • عدم ارتباط با کارفرما
  • پشتیبانی رایگان
کامیدسو؛ مدیریت و توسعه پروژه های نرم افزاری
ویرا عصر اوراسیا
ویرا عصر اوراسیا
ویرا عصر اوراسیا
ویرا عصر اوراسیا
ویرا عصر اوراسیا
ویرا عصر اوراسیا
ویرا عصر اوراسیا